همواره اهداف شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ‏ترين تکنولوژي‏ هاي روز دنیا و براساس استانداردهای جهانی روز به سراسر ایران و همچنین سایر کشورها می باشد.
Businessman with a compass holding in hand, color tone film look

ديدگاه بلند مدت در ایده سازی، تحقیق، تولید، پیاده-‏ سازی و پشتیبانی نرم افزارهای نیاز مشتری، از جمله نگرش راهبردي ما در کار است. نگرشی که براي شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه تخصص و براي مشتريان آن رضايت به همراه خواهد داشت و امید است که از تجربه و تخصصمان براي يافتن بهترين نتیجه بهره گیريم.

ASA-about4

شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا در جهت توسعه کسب و کارهای نوپا در کشور و تبدیل ایده های خاص به محصول، توسط گروهی از فعالان حوزه نرم- افزار پدید آمد و همواره می کوشد تا با بهره ‏گیری از ظرفیت های بالقوه، به دستاورد های قابل توجهی دست یابد.

Success.

ایده اصلی کلیه راهکارهای پیشنهادی، مبتنی بر راه اندازی خط تولید نرم افزار می باشد. امروزه روند تولید و توسعه محصولات به سمت یکپارچه سازی خدمات در زمینه های مرتبط معطوف شده که در نهایت منجر به در دسترس بودن کلیه محصولات تولیدی گردیده است و از طرفی هزینه و زمان را برای تولید کننده کاهش می دهد.اهداف و ضرورت ایجاد شرکت

همواره انسان ها در اعصار مختلف با کشف حقایق و بهره گیری از اطلاعات توانسته اند باعث رشد و ترقی سطح کیفی و کمی بشر باشند. فناوری اطلاعات با حذف فعالیت های تکراری و تولید و بهبود اطلاعات توانسته است نظم و کارایی را ارتقا بخشد. با توجه به اهمیت جایگاه فناوری اطلاعات در بستر سازی و توسعه علوم نوین در کشور و اهمیت توسعه این بازار در سطح ملی، شرکت آسا با در نظر گرفتن سوابق مدیران خود سعی در سازگاری، کاربرد‏پذیری و پشتیبانی محصولات برای متمرکز ساختن خدمات و راهکارهای مورد نیاز برای سازمان‏ ها و عموم کاربران را دارد و این موضوع تنها از طریق مدیریت فرآیندهای کسب و کار و پیاده‌سازی یکپارچه و بهینه‌ میسر می باشد که به دنبال آن، افزایش قابل توجه کارایی را در بر خواهد داشت و همچنین در کاهش قیمت تمام شده محصول نقش بسزایی ایفا خواهد نمود.

مهدی صباغیان

مدیرعامل

راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا

راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا

راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا

راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا

 

 

 

چشم انداز، اهداف و خط مشی آسا

شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا با استعانت از ایزد یکتا، به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را با تکیه بر دو دهه تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است و همواره سعی دارد به بهترین شکل ممکن در پیشرفت این مرز و بوم سهیم باشد.

شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا که ارائه دهنده خدمات مهندسی، مشاوره، طراحی، اجرا، پیاده سازی، تست و آموزش در حوزه فناوری اطلاعات می باشد، با اعتقاد به ضرورت حفظ و استفاده بهینه از سرمایه های ملی و گام در پیشبرد اهداف صنعتی کشور و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به مشتری، رسالت خود می داند که متناسب با امکاناتی که دارد در جهت جلب رضایت مشتری از هیچ کوششی دریغ ننماید. این امر مستلزم رعایت کلیه نیازمندی‏های کیفیت در خدمات ارائه شده به مشتری و تحویل به موقع آنها می باشد. این شرکت همچنین تلاش می نماید تا یکی از برترین شرکت‏های کشور در زمینه ارائه خدمات خود بوده و با چنین چشم اندازی خط مشی کیفیت را تبیین و اهداف کلان زیر را دنبال نماید.

دستیابی به جایگاه برتر در ارائه خدمات مهندسی ارتباطات و طراحی محصول سفارش مشتری
ارائه راهکارهای جامع در خصوص محصول‌های متمرکز مالی و بانکی
مشارکت در ارائه راه حل های جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات
ایجاد توانمندی پشتیبانی نرم افزارها در سطح 24*7 و در سطح ملی
ارائه خدمات با کیفیت با در نظر گرفتن استانداردهای معتبر، بهبود مستمر، کارایی و اثربخشی در پاسخگویی به نیاز مشتری
توجه دقیق به خواسته ها و پیشنهادات مشتریان و کسب رضایت مشتری
تحقیق و توسعه فنی به منظور ارائه راهکارهای قابل پیاده‏ سازی و اعتلای محصولات موجود
توسعه و بکارگیری منابع انسانی مجرب و مشارکت همکاران در تصمیم سازی‏ ها
ایجاد محیط کاری شاداب، آراسته، با نشاط و تاکید بر کار تیمی توام با صداقت، صراحت و صمیمیت
توسعه خدمات مشترک با شرکت‏ های معتبر داخلی و خارجی
قبل
بعدی

معرفی زمینه و نوع فعالیت شرکت

زمینه فعالیت شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا، ارائه طرح های جامع در حوزه فناوری اطلاعات و مبتنی بر مشاوره و ارائه راه حل ها و خدمات مناسب نرم افزاری و منطبق بر استاندارد‏های بین المللی می باشد. اهم این فعالیت ها شامل موارد ذیل می باشد:

 1. ارائه راهکارهای فنی و مهندسی و مشاوره مدیریت
 2. ارائه طرح ‏ها و راهکارهای جامع در حوزه نرم افزارهای سفارش مشتری به خصوص محصول‌های حوزه مالی و بانکی
 3. طراحی و توسعه محصول کاربردی در قالب سرویس‏ های تحت وب و موبایلی
 4. مدیریت پروژه و مدیریت محصولات مبتنی بر چارچوب های بین المللی
 5. مشاوره و اجرای پروژه های ملی و بین المللی

ارزش های بنیادی (منشور اخلاقی) آسا

شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا همواره خود را متعهد به پذیرش و قبول مسئولیت حرفه ای در قبال کلیه ذینفعان اعم از مشتریان، همکاران، سهامداران و عموم افراد جامعه می داند. بدین منظور منشور اخلاقی شرکت به شرح ذیل تدوین شده است:

 1. رعایت کلیه قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران
 2. پاسخ‌گویی و مسئولیت‌پذیری در قبال فعالیت‌های شرکت
 3. صداقت در انجام فعالیت ها در مقابل کلیه ذینفعان
 4. بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری فردی در فعالیت‏ ها
 5. توانمندسازی کارکنان در جهت ابتکار و بهبود پیوسته‌ی عملکرد
 6. انجام فعالیت منطبق بر استانداردها و براساس رویه‌های مشخص
 7. اجرای دقیق روش‌های تضمین کیفیت در کلیه امور
 8. رعایت اصول رازداری و امانت داری و حفظ امنیت اطلاعات ذینفعان
 9. رعایت نظم، آراستگی، وفاداری، مسئولیت پذیری و دقت در جهت منافع شرکت
ASA-mission

ماموریت شرکت راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا

این شرکت ارائه خدمات و توسعه کسب و کارهای متنوع و پایدار مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را ماموریت خود می داند و همواره می کوشد با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و متخصص، کلیه خدمات خود را در جهت توسعه راهکارهای جامع نرم افزاری با بهترین کیفیت که منجر به رضایت مشتریان شود را ارائه نماید. همواره اهداف مدیران متعهد ما، بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ‏ترین تکنولوژی های روز دنیا و براساس استانداردهای جهانی می باشد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، پیاده‏ سازی و پشتیبانی محصولات از جمله نگرش راهبردی ما در کار است.

راهکارهای هوشمند و یکپارچه آسا | ASA Smart & Integrated Solutions |